
Doručení až domů
Doručení na Vaši adresu

Garance kvality
Nabízíme nejmodernější technologie na trhu

Osobní přístup
Individuální přístup k zákazníkovi
Popis
| Rozměry d x š x v | 2760 x 1589 x 1015 mm |
| Velikost panelu | 800 x 650 mm |
| Filtrační panel velikosti ok | 120 um |
| Maximální průtok | 100 000 litrů |
| Maximální obsah jezírka | 200 000 litrů |
| Maximální kapacita koi jezírka | 100 000 litrů |
| Vstup | 9 x 110 mm |
| Výfukové potrubí | 4x 110 mm |
| proplachovací čerpadlo | Vnitřní nerez 5 bar |

Podobné produkty
BASIC Combi 80/100 XXL
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.