
Doručení až domů
Doručení na Vaši adresu

Garance kvality
Nabízíme nejmodernější technologie na trhu

Osobní přístup
Individuální přístup k zákazníkovi
Popis
| Rozměry d x š x v | 2172 x 700 x 1005 mm |
| Velikost panelu | 400 x 500 mm |
| Filtrační panel velikosti ok | 120 um |
| Maximální průtok | 35 000 litrů |
| Maximální obsah jezírka | 70 000 litrů |
| Maximální kapacita koi jezírka | 35 000 litrů |
| Vstup | 3x 110 mm |
| Výfukové potrubí | 2x 110 mm |
| proplachovací čerpadlo | Interní G800103 |

Podobné produkty
INLINE Combi 30/35
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.