
Doručení až domů
Doručení na Vaši adresu

Garance kvality
Nabízíme nejmodernější technologie na trhu

Osobní přístup
Individuální přístup k zákazníkovi
Popis
| Rozměry d x š x v | 1160 x 892 x 750 mm |
| Velikost panelu | 400 x 400 mm |
| Síťový filtrační panel 120 | 120 um |
| Maximální průtok | 20 000 litrů |
| Maximální obsah jezírka | 40 000 litrů |
| Maximální kapacita koi jezírka | 20 000 litrů |
| Vstup | 3x 110 mm |
| Výfukové potrubí | 1x 110 mm |
| proplachovací čerpadlo | Interní G800103 |
| přívod vzduchu | 2x 40 x 210 mm |
Podobné produkty
Joy Combi Filter 20/40
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.