Vážení zákazníci, pokud si nejste jisti jakou technologii pro své jezírko vybrat. Nebo máte dotaz k některému z našich produktů, neváhejte nás kontaktovat. Koi kapři, které nabízíme k prodeji lze vyzvednout pouze při osobní návštěvě. O stavu zásob se prosím předem informujte.

Novinky od Filtreau

Filtreau je přední A-značka v oblasti UV-C technologie a dezinfekce vody. Produkty ničí bakterie, viry a plísně a poskytují křišťálově čistou a čistou vodu v (koi) jezírkách a bazénech.

Filtreau je značka společnosti Wimäca International, která působí z jihu Nizozemska. S více než 30 lety zkušeností a nashromážděnými znalostmi v oblasti UV-C technologie a dezinfekce vody jsme vaším ideálním partnerem pro výrobu celé vaší linky na dezinfekci vody.

Wimäca International vyvíjí a vyrábí všechny své (Filtreau) produkty v Nizozemsku.

Filtreau Main 50XL

Filtreau Main 50XL je filtrační systém nenáročný na údržbu, který poskytuje zdravou a čistou vodu s minimální údržbou, aniž by uživatel musel provádět každodenní údržbu.

Zcela automaticky řízený bubnový filtr v kombinaci s pohyblivým lůžkem/bio komorou činí filtr vhodný pro (koi) jezírka do 80 000 l!

Systém je standardně vybaven 4x vstup (110mm) a 3x výstup (110mm). 
To umožňuje dosáhnout průtoku vody minimálně 50 m3/h!

Filtreau Combi 50 XL

Filtreau Combi 50XL je filtrační systém nenáročný na údržbu, který poskytuje zdravou a čistou vodu s minimální údržbou, aniž by uživatel musel provádět každodenní údržbu.

Zcela automaticky řízený bubnový filtr v kombinaci s pohyblivým lůžkem/bio komorou činí filtr vhodný pro (koi) jezírka do objemu 80 000 l!

Systém je standardně vybaven 4x vstupem (110mm) a 3x výstupem (110mm). To umožňuje dosáhnout průtoku vody minimálně 50 m3/h!

Filtreau Rotate

ROTATE je kombinovaný filtr se samostatnou komorou obsahující rotační buben s +/- 60 litry Hell-X 13 mm jako biologie.    

up, ROTATE je vybaven 2x UV-C 40 Watt Amalgam a velkým SPG motorem.