Vážení zákazníci, pokud si nejste jisti jakou technologii pro své jezírko vybrat. Nebo máte dotaz k některému z našich produktů, neváhejte nás kontaktovat. Koi kapři, které nabízíme k prodeji lze vyzvednout pouze při osobní návštěvě. O stavu zásob se prosím předem informujte.
 

Elbe SBG150 písková 25 x 1,65 metru

Neohodnoceno
 

Jednobarevné bazénové membrány jsou vhodné pro stavbu nových bazénů, ale především také pro renovaci stávajících bazénů. 

Dostupnost Objednáno
Měrná cena 35 880 Kč / 1 ks
35 880 Kč / ks
29 652,89 Kč bez DPH
   
Kód produktu 927
Značka Elbe
Kategorie Bazénové fólie
Záruka 2 roky
Garance doručení
nepoškozeného zboží
 

 Dlažba, beton, kov, plast nebo dřevo – jednobarevné bazénové membrány lze instalovat na jakýkoli povrch. Na ochrannou a separační vrstvu z netkaného materiálu se bazénové membrány rychle a snadno navaří a získají 100% vodotěsné řešení. K dispozici také jako zesílená protiskluzová membrána. Strukturovaný povrch bazénových membrán ELBE Pool Surface ® Non-Slip poskytuje vysokou stabilitu na schůdcích, schodech, dětských bazénech. Tato membrána je vyrobena pouze z nejkvalitnějšího materiálu, který zajišťuje odolnost proti roztržení, která vám poskytne roky radosti a dlouhotrvající výkon. Také v kategorii bazénových membrán unicolor nabízí SUPRA svou vysoce kvalitní a speciální povrchovou ochranou proti skvrnám a zabarvení dokonalé řešení pro bazény všech velikostí a tvarů v interiéru i exteriéru.

Je to vaše volba krásných barev, když jste připraveni na instalaci ELBE Pool Surface ® ve vašem novém bazénu nebo na to, aby byl váš starý bazén znovu nový. Můžete kombinovat a kombinovat pro svůj vlastní jedinečný povrch bazénu a přidat tak do vašeho interiéru. Nejlepší ze všeho je, že textura je skvělá!

Bazénová fólie je vhodná pro novostavbu, ale i speciálně pro renovaci stávajících bazénů. Bez ohledu na to, zda se jedná o dlaždice, beton, kov, plast nebo dřevo, bazénovou fólii SBG150 lze aplikovat na stabilní povrch. Na povrchu polyesterového rouna lze tuto fólii snadno svařit na homogenní a 100% voděodolný povrch. Tloušťka 1,5 mm. Délka role: 25 metrů. Záruka na voděodolnost 15 let. Nepoužívat v (koupacích) jezírkách s rybami!

Hmotnost 80 kg

Elbe sbg