Vážení zákazníci, pokud si nejste jisti jakou technologii pro své jezírko vybrat. Nebo máte dotaz k některému z našich produktů, neváhejte nás kontaktovat. Koi kapři, které nabízíme k prodeji lze vyzvednout pouze při osobní návštěvě. O stavu zásob se prosím předem informujte.
 

Goshiki

Neohodnoceno
 

Jednou z odrůd, která se těší stále větší oblibě a míří také do vlastní třídy na výstavách Koi, je třída Goshiki.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
1 250 Kč / ks 2 000 Kč / ks 5 000 Kč / ks od 1 250 Kč
1 116,07 Kč 1 785,71 Kč 4 464,29 Kč od 1 116,07 Kč bez DPH
   
Značka Odakan
Kategorie Nabídka koi kaprů
Záruka 1 rok
Garance doručení
nepoškozeného zboží
 

V tuto chvíli již dospěli do bodu, kdy jsou posuzováni v jedné třídě společně s Goromy, ale je otázkou, zda tomu tak dlouho zůstane.

Goshiki je výsledkem křížení mezi Kohaku a Asagi. To také vysvětluje šedou barvu mezi barevnými vzory. Goshiki je pětibarevná ryba od světle po tmavě modrou, červenou, bílou a černou. U Goshiki mají všechny šupiny černý hrot a nejen na barevných prvcích, jako u Goroma.

Goshiki
Modrošedý Koi s červenými znaky. Právě kvůli ostrým znakům, které tento druh charakterizují, jeho obliba enormně stoupá. To znamená, že poptávka po dobrém Goshiki se zvyšuje, a proto je pro pěstitele pěstování této odrůdy zajímavější.

Protože poptávka stále rostla, Goshiki Sanke byl zpočátku první novou variantou, která se objevila. Netrvalo však dlouho a objevila se první neuvěřitelně krásná Goshiki Showa.

Goshiki Showa
Goshiki Showa je modrošedá ryba s většími černými a červenými znaky. Tento Koi je výsledkem křížení mezi Showa a Goshiki. První ryba podle mého názoru, která má slovo Showa, aniž by to byla černá ryba. Goshiki Showa je zřídka rozeznatelná jako taková v menších velikostech.

Mám zkušenost, že většinou vypadají dost rozcuchaně a červené značení je také bledší. Jak však tyto ryby dospívají, každá barva na rybě zesílí a nakonec vytvoří dechberoucí ryby.

Goshiki Kage
Konečně je tu Kage Goshiki. Toto je Goshiki, kde je Kage jasně viditelný na světlých oblastech pokožky. Kage Goshiki je jedním z nejvzácnějších Goshiki.

 

Goshiki