Vážení zákazníci, pokud si nejste jisti jakou technologii pro své jezírko vybrat. Nebo máte dotaz k některému z našich produktů, neváhejte nás kontaktovat. Koi kapři, které nabízíme k prodeji lze vyzvednout pouze při osobní návštěvě. O stavu zásob se prosím předem informujte.
 

Kujaku

Neohodnoceno
 

Kujaku je čtyř až pětibarevný kovový koi

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
650 Kč / ks 3 500 Kč / ks 2 000 Kč / ks 5 000 Kč / ks od 650 Kč
580,36 Kč 3 125 Kč 1 785,71 Kč 4 464,29 Kč od 580,36 Kč bez DPH
   
Značka Wada
Kategorie Nabídka koi kaprů
Garance doručení
nepoškozeného zboží
 

Kujaku je pravděpodobně nejoblíbenější odrůda všech kovových Koi. A to nejen díky jeho působivému vzhledu, ale pravděpodobně především díky jeho trvalé kráse. Ve většině případů jsou to právě metalické varianty, které si i v pozdějších letech zachovávají lesk a čistotu v barvě a kresbě.

Kujaku je čtyř- a často pětibarevný Koi. Čtyřmi barvami rozumíme: bílou, červenou, černou a hnědošedou. Pokud je přítomna pátá barva, je vždy žlutá. Když se podíváte na Kujaku, skutečně vidíte bílou rybu s červenožlutými vzory, které jsou jasně nakreslené, stejně jako Matsuba. Barevné vzory často na konci vyblednou do hnědošedé barvy. Čtyřbarevný Kujaku je extrémně vzácný a není zrovna levný na nákup.

Kujaku byl pravděpodobně vyšlechtěn v Ojiya kolem roku 1960 Toshi Hirasawa ze samce Hariwake a Matsuba Ogon. Tito dva samci byli kříženi se samicí Shusui, aby vytvořili Kujaku. Toto jméno dostal, protože zejména černé znaky vykazovaly mnoho podobností s peřím pavu (Kujaku).

Kujaku