Vážení zákazníci, pokud si nejste jisti jakou technologii pro své jezírko vybrat. Nebo máte dotaz k některému z našich produktů, neváhejte nás kontaktovat. Koi kapři, které nabízíme k prodeji lze vyzvednout pouze při osobní návštěvě. O stavu zásob se prosím předem informujte.
 

Kujaku

Neohodnoceno
 

Kujaku je čtyř až pětibarevný kovový koi

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
650 Kč / ks 3 500 Kč / ks 2 000 Kč / ks 5 000 Kč / ks od 650 Kč
565,22 Kč 3 043,48 Kč 1 739,13 Kč 4 347,83 Kč od 565,22 Kč bez DPH
   
Značka Wada
Kategorie Nabídka koi kaprů
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doruceni zdarma
Doručení až domů
po celé ČR nad 50 000 Kč zdarma
Sleva na další nákup
Sleva na další nákup
Při registraci v e-shopu
 

Kujaku je pravděpodobně nejoblíbenější odrůda všech kovových Koi. A to nejen díky jeho působivému vzhledu, ale pravděpodobně především díky jeho trvalé kráse. Ve většině případů jsou to právě metalické varianty, které si i v pozdějších letech zachovávají lesk a čistotu v barvě a kresbě.

Kujaku je čtyř- a často pětibarevný Koi. Čtyřmi barvami rozumíme: bílou, červenou, černou a hnědošedou. Pokud je přítomna pátá barva, je vždy žlutá. Když se podíváte na Kujaku, skutečně vidíte bílou rybu s červenožlutými vzory, které jsou jasně nakreslené, stejně jako Matsuba. Barevné vzory často na konci vyblednou do hnědošedé barvy. Čtyřbarevný Kujaku je extrémně vzácný a není zrovna levný na nákup.

Kujaku byl pravděpodobně vyšlechtěn v Ojiya kolem roku 1960 Toshi Hirasawa ze samce Hariwake a Matsuba Ogon. Tito dva samci byli kříženi se samicí Shusui, aby vytvořili Kujaku. Toto jméno dostal, protože zejména černé znaky vykazovaly mnoho podobností s peřím pavu (Kujaku).

Kujaku