Vážení zákazníci, pokud si nejste jisti jakou technologii pro své jezírko vybrat. Nebo máte dotaz k některému z našich produktů, neváhejte nás kontaktovat. Koi kapři, které nabízíme k prodeji lze vyzvednout pouze při osobní návštěvě. O stavu zásob se prosím předem informujte.
 

Platinový Ogon

Neohodnoceno
 

Platinum Ogon byl poprvé vyšlechtěn kolem roku 1965 a v prvních letech byl znám jako Hakin nebo Hokushoku Ogon

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
650 Kč / ks 2 000 Kč / ks 5 000 Kč / ks od 650 Kč
580,36 Kč 1 785,71 Kč 4 464,29 Kč od 580,36 Kč bez DPH
   
Značka Kaneko
Kategorie Nabídka koi kaprů
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doruceni zdarma
Doručení až domů
po celé ČR nad 50 000 Kč zdarma
Sleva na další nákup
Sleva na další nákup
Při registraci v e-shopu
 

Jak roky plynuly, tato odrůda se stala známější jako Platinum Ogon nebo zkráceně Platinum.

Celé tělo by mělo mít čistě bílý lesk a zejména na hlavě by neměl být žádný rušivý vzhled masové nebo žluté barvy. Lesk Platinum se v posledních letech výrazně zlepšil. To znamená, že čistý Platinum Ogon se často používá k získání dominantní bílé barvy u jiných odrůd.

Bohužel bílá barva je v jeho dědictví velmi dominantní a bude trvat roky, než se stane standardem a realitou. Existují také další bílí Koi, kteří mají jiné jméno.

Například Nezo Ogon. Jedná se o stříbrného bílého Koi s šedým leskem (Nezu Mi znamená Myš). Tato odrůda je dnes zastíněna Platinovým Ogonem. Je důležité, aby Fukurin vnější okraj šupin) měl stejnou barvu.

Všechny Hikari Mujimono jsou jednobarevné metalické Koi. Zahrnuty jsou odrůdy Yamabuki, Purachina (Platinum ogon) Orenji Ogon, Hi Ogon, Kin Matsuba, Gin Matsuba a Aka Matsuba.

Platinum ogon