Vážení zákazníci, pokud si nejste jisti jakou technologii pro své jezírko vybrat. Nebo máte dotaz k některému z našich produktů, neváhejte nás kontaktovat. Koi kapři, které nabízíme k prodeji lze vyzvednout pouze při osobní návštěvě. O stavu zásob se prosím předem informujte.
 

Shiro Utsuri

Neohodnoceno
 

Shiro Utsuri je černý Koi s bílými vzory.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
1 250 Kč / ks 2 000 Kč / ks 5 000 Kč / ks od 1 250 Kč
1 116,07 Kč 1 785,71 Kč 4 464,29 Kč od 1 116,07 Kč bez DPH
   
Značka Yagenji
Kategorie Nabídka koi kaprů
Záruka 1 rok
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doruceni zdarma
Doručení až domů
po celé ČR nad 50 000 Kč zdarma
Sleva na další nákup
Sleva na další nákup
Při registraci v e-shopu
 

Často to vypadá úplně naopak a černá je zastoupena v mnohem menší míře než bílá. Zejména v moderním chovu Shiro Utsuri, kde je charakteristika méně černá. V posledních letech bylo zaznamenáno, že velké černé vzory stále více mizí a uvolňují místo pro menší, ale intenzivně sytou černou pigmentaci. To platí zejména pro Shiro Utsuri.

Utsurimono
Shiro Utsuri patří k Utsurimono. Všichni Utsurimono jsou potomci Showa. Utsurimono byly původně černé ryby s červenými, bílými nebo žlutými vzory. Showa byly často chovány křížením Shiro Utsuri s Hi Utsuri. Patří sem však Shiro Utsuri, Hi Utsuri, ale především potomci Showa. Dokonce i čistý chov se Shiro Utsuri nebo chov s Hi Utsuri stále produkuje mnoho potomků Showa. Protože bílá v průběhu let enormně vzrostla co do počtu a síly, zejména v Shiro Utsuri, bílá je stále více považována za základní barvu. To samo o sobě znamená, že černá je nyní vnímána jako vzor. Zůstává však černým Koi s bílými znaky.

Shiro Utsuri