Vážení zákazníci, pokud si nejste jisti jakou technologii pro své jezírko vybrat. Nebo máte dotaz k některému z našich produktů, neváhejte nás kontaktovat. Koi kapři, které nabízíme k prodeji lze vyzvednout pouze při osobní návštěvě. O stavu zásob se prosím předem informujte.
  • 1 z 2
 

Filtreau Combi PF20

Neohodnoceno
 

Filtreau Combi PF20 je filtrační systém nenáročný na údržbu, který poskytuje zdravou, čistou vodu, aniž by uživatel musel provádět každodenní údržbu.

Bubnový filtr v kombinaci s biokomorou s pohyblivým lůžkem o objemu 250 l činí filtr vhodný pro (koi) jezírka až do objemu 35 000 l!

Bubnový filtr je dodáván s vnitřním proplachovým čerpadlem a UV lampou 40W.

Síto o velikosti 70 µ

Dostupnost Skladem (1 ks)
Varianta
Měrná cena 63 900 Kč / 1 ks
63 900 Kč / ks
52 809,92 Kč bez DPH
   
Značka Filtreau
Kategorie Kombinované bubnové filtrace
Záruka 2 roky
Garance doručení
nepoškozeného zboží
 

Pohonný motor SPG 

Náš průmyslový hnací motor SPG dodává 130 Nm. Jednotkou momentu (síla x rameno) je Newton metr. Používá se mimo jiné k označení tažné síly motoru. Tyto hnací motory jsou určeny výhradně pro naše bubnové filtry! Motory jsou na filtru namontovány s dvojitou přepážkou, aby se zabránilo jak úniku, tak deformaci.

 

UV-C HO 40 wattů

Nový ponorný modul Filtreau UV-C UNOX Stainless Steel přispívá k čisté vodě v jezírku. Důmyslný design i kvalitní materiály produkují vysoké UV-C záření o vlnové délce přesně 253,7 Nm. Tato vysoká dávka záření zničí prakticky všechny bakterie, viry a plísně. Přidané chemikálie, jako je chlór, lze snížit až o 80 procent, což vede k čistší a zdravější vodě!

 

Plovák

Kvůli nečistotám může voda v bubnu hůře protékat přes síťku filtru. To je signalizováno plovákovým spínačem, který aktivuje funkci splachování. To znamená, že se buben začne otáčet. Trysky pak stříkají vodu zvenčí proti rotujícímu bubnu.

Systém je standardně osazen jedním vstupem (110 mm) a dvěma výstupy (110 mm). S tímto systémem lze dosáhnout průtoku vody více než 20 m3/h!

Pro čerpadlové verze.

Rozměry:
93 x 55,5 x 126,5 cm (d x š x v)