Vážení zákazníci, pokud si nejste jisti jakou technologii pro své jezírko vybrat. Nebo máte dotaz k některému z našich produktů, neváhejte nás kontaktovat. Koi kapři, které nabízíme k prodeji lze vyzvednout pouze při osobní návštěvě. O stavu zásob se prosím předem informujte.
 

Filtreau Excellent Bio Drum 100 XXL

Neohodnoceno
 

Podpořte průzračnost a kvalitu vody ve svém jezírku s COMBI DRUM 100 XXL od Filtreau Excellent.

Tento filtrační systém je ideální pro mechanickou i biologickou filtraci a zaručeně přispěje k optimálnímu životnímu prostředí pro veškerou vaši flóru a faunu ve vašem jezírku.

Síto o velikosti 120 µ

Dostupnost Zvolte variantu Objednáno Skladem (1 ks)
Varianta
Měrná cena 120 990 Kč / 1 ks 120 990 Kč / 1 ks
120 990 Kč
99 991,74 Kč bez DPH
   
Značka Filtreau
Kategorie Bubnové předfiltry
Záruka 2 roky
Garance doručení
nepoškozeného zboží
 

Rozměry

Délka: 1575mm

Šířka: 850mm

Výška: 780mm

Objem jezírka 150m3

Max. průtok 75m3

Vstupy 7 x 110 mm

Výstupy 4 x 110 mm

Proplachovací čerpadlo (vnitřní)

UV-C vestavěná jednotka 2 x 80 wattů HO

Přívod vzduchu 2x50x300 mm

Ovládací skříňka

Pohonný motor SPG XL

Náš průmyslový hnací motor SPG dodává 130 Nm. Jednotkou momentu (síla x rameno) je Newton metr. Používá se mimo jiné k označení tažné síly motoru. Tyto hnací motory jsou určeny výhradně pro naše bubnové filtry! Motory jsou na filtru namontovány s dvojitou přepážkou, aby se zabránilo jak úniku, tak deformaci.

 

UV-C HO 80 wattů

Nový ponorný modul Filtreau UV-C UNOX Stainless Steel přispívá k čisté vodě v jezírku. Důmyslný design i kvalitní materiály produkují vysoké UV-C záření o vlnové délce přesně 253,7 Nm. Tato vysoká dávka záření zničí prakticky všechny bakterie, viry a plísně. Přidané chemikálie, jako je chlór, lze snížit až o 80 procent, což vede k čistší a zdravější vodě!

 

Plovák z nerezové oceli

Kvůli nečistotám může voda v bubnu hůře protékat přes síťku filtru. To je signalizováno plovákovým spínačem, který aktivuje funkci splachování. To znamená, že se buben začne otáčet. Trysky pak stříkají vodu zvenčí proti rotujícímu bubnu.