
Doručení až domů
Doručení na Vaši adresu

Garance kvality
Nabízíme nejmodernější technologie na trhu

Osobní přístup
Individuální přístup k zákazníkovi
Popis
| Rozměry d x š x v | 2110 x 1168 x 1015 mm |
| Velikost panelu | 400 x 650 mm |
| Filtrační panel velikosti ok | 120 um |
| Maximální průtok | 60 000 litrů |
| Maximální obsah jezírka | 120 000 litrů |
| Maximální kapacita koi jezírka | 60 000 litrů |
| Vstup | 6 x 110 mm |
| Výfukové potrubí | 3x 110 mm |
| proplachovací čerpadlo | Interní G800103 |

Podobné produkty
BASIC Combi 50/60 Plus
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.