
Doručení až domů
Doručení na Vaši adresu

Garance kvality
Nabízíme nejmodernější technologie na trhu

Osobní přístup
Individuální přístup k zákazníkovi
Popis
| Rozměry d x š x v | 1762 x 640 x 750 mm |
| Velikost panelu | 400 x 500 mm |
| Filtrační panel velikosti ok | 120 um |
| Maximální průtok | 30 000 litrů |
| Maximální obsah jezírka | 60 000 litrů |
| Maximální kapacita koi jezírka | 30 000 litrů |
| Vstup | 3x 110 mm |
| Výfukové potrubí | 2x 110 mm |
| proplachovací čerpadlo | Interní G800103 |

Podobné produkty
INLINE Combi 30/35 LOW
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.